Důležité informace před aplikací

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

K léčbě či konzultaci je nutné se objednat u lékaře ASK ToRe s.r.o.

Výkon není hrazen zdravotními pojišťovnami.

Léčba není hrazena zdravotními pojišťovnami a cena je 4.000,- Kč/injekce. O počtu injekcí rozhoduje lekař dle zjištěné diagnózy. Je vhodné aplikovat 4–6 injekcí.

Doporučený režim před aplikací krevní plazmy metodou ACP
Pro získání co nejkvalitnějšího materiálu a pro nejoptimálnější zpracování Vaší krve je nezbytné dodržení dietních opatření:

  • 24 hodin před odběrem dietní režim (nejíst tučná a mastná jídla, nevhodné jsou alkoholické nápoje), je nutné dodržovat pitný režim — dostatečné zavodnění cca 2–2,5 litru tekutin za den (ne džusy apod., lépe neslazený čaj, minerálka, voda, nealkoholické pivo)
  • 5 hodin před odběrem nejíst, je vhodné vypít dostatek tekutin (neslazený čaj, voda!)z toho před odběrem a zpracováním krve 1/2 litru nejdéle 1,5 hodiny před vlastním odběrem

Léčbu metodou ACP doporučujeme jen u osob, které nejeví klinické projevy infekčního onemocnění. V případě přítomnosti zánětu, je vhodné léčbu metodou ACP přerušit bez ohrožení celkového výsledku léčebné kůry. Pacient podepisuje informovaný souhlas s léčbou touto metodou.

Upozornění pro profesionální sportovce:
ACP & Doping Podle pravidel WADA (World Anti-Doping Agency) platných od 1.1.2010 je aplikace růstových faktorů PRP – na seznamu nedovolených prostředků aplikovaných nitrosvalovou cestou. Tedy i metoda léčbou ACP není stále WADA povolena!

zdroj: http://www.wada-ama.org/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.