Technika léčby ACP

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Léčba s využitím metody ACP je léčba ambulantní a nevyžaduje hospitalizaci. Vše provádíme za sterilních podmínek našeho zákrokového sálu.

03[1]

Podmínkou zahájení léčby krevnímu destičkami obohacené plazmy je odborné vyšetření lékařem ASK ToRe s.r.o., zhodnocení zdravotnické dokumentace, RTG, eventuálně operačního nálezu. Následuje zhodnocením vhodnosti a efektivity uvažované léčby krevními destičkami obohacené vlastní upravené krevní plazmy.Po schválení indikace k léčbě ACP je s pacientem domluven konkrétní termín (den a hodina) zahájení léčby na naší Klinice jednodenní chirurgie ASK ToRe s.r.o. na Repinově ul. v Ostravě.

Zde je odebráno cca 10 ml žilní krve zpravidla z oblasti loketní kloubní jamky do speciálního odběrového setu.

Tato krev se v tomto setu následně upraví tak, aby bylo možno využít právě tu část krve již s aktivovanými růstovými a protizánětlivými faktory z krevních destiček. Krev pacienta se zpracovává systémem Arthrex ACP™ DSS po odběru přímo na ambulanci, není nikam odnášena či odvážena a není nutná žádaná jiná manipulace.

04[1]

Naše pracoviště využívá při úpravě krve a léčbě pouze originální patentovaný systém Arthrex ACP™ DSS (USA). Jen metoda Arthrex ACP™ používá ke zpracování krve patentovaný zcela uzavřený systém dvojité injekční stříkačky (Double Syringe System – DSS), který znemožňuje vniknutí infekce z okolí do odebrané krve a zpracovávané krevní plazmy.

Dvojitá stříkačka uzavřený systém – pro odběr i aplikaci
Po úpravě vlastní krve již s protizánětlivými, růstovými a regeneračními faktory se následně aplikuje aktivovaná krevní plazma do kloubu nebo poškozené tkáně.

Bezprostředně po aplikaci je překryto sterilně místo vpichu, pacient odchází. Celý proces jedné aplikace trvá cca 20-30 minut. Léčba se opakuje zpravidla s odstupem 1 týdne.


zdroj: www.arthrex.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.