AKTUALITY !!!

Naše pracoviště nově poskytuje pacientům možnost vyšetření metodou NANOSKOPIE. Jedná se o moderní miniinvazivní diagnostický výkon v lokální anestezii, který pacienta minimálně zatíží a pomůže k nasměrování další léčby.

 

 

Důležité informace!

Všichni pacienti, kteří se k nám chystají na operaci, mají v rámci předoperační přípravy zajištěno vyšetření na COVID-19 . Toto vyšetření je hrazeno ze zdravotního pojištění.

Vyšetření se provádí v odběrové místnosti EUC Kliniky Ostrava, Opavská 962/39, 708 00 vždy mezi 10-11 hod (3.poschodí – ORL ambulance). Datum odběru Vám bude upřesněn. Dostavte se k odběru pouze v den k tomu určený.

Po odběru prosím dodržujte tyto základní pravidla:

Dodržujte přísná karanténní opatření, abyste nepřišli do kontaktu s nikým nemocným, případně bacilonosičem (po odběru nejezděte MHD, zamezte kontakty ve větší skupině lidí, zůstaňte do operace doma). Dodržení těchto pravidel pacient stvrdí svým podpisem před operací na čestném prohlášení. Úmyslné uvedení nepravdivých údajů může mít trestněprávní a občanskoprávní  následky (trestní čin šíření nakažlivé nemoci, způsobení škody), ale zejména zcela omezí provoz ambulance. 

Dodržením postupu ochráníte nejen sebe, ostatní pacienty, ale i celý personál, který je Vám k dispozici po celou dobu léčby!

Bez doložení tohoto předoperačního vyšetření není možné provést operaci. 

Tým ASK TORE vám děkuje, že jste ohleduplní ke svému okolí.

 

 

 

 

Dále jsme pro Vás připravili návrh základních rehabilitačních pokynů po operaci kolena a ramena. Vše naleznete v záložce „REHABILITACE“ v horní části úvodní strany.