Spolupracujeme

DePuy Mitek a Johnson & Johnson company

DePuy Mitek

DePuy Mitek zaujímá přední místo ve vývoji, výrobě a obchodu s lékařským zařízením pro artroskopické operace. V roce 1985 byl Mitek první, kdo vyvinul implantáty založené na nové technologii s využitím slitiny niklu a titanu. V současné době jsou produkty DePuy Mitek celosvětově uznávány za zlatý standard v artroskopické operativě. Jedním z klasických produktů jsou titanové či vstřebatelné kotvičky, používané pro upevnění poškozených či utržených vazů a šlach v koleni, rameni, zápěstí, ruce nebo kotníku. Nedílnou součástí DePuy Mitek se staly přístroje FMS, např. přístroj FMS DUO® pro řízení oběhu tekutin v průběhu operace.

Mitek je dodavatelem komplexních řešení v těchto oblastech:
– Artroskopické implantáty a nástroje
– VAPR
– Artroskopická pumpa a shaver

Arthrex Inc.
Arthrex
Arthrex Inc., firma založená v roce 1981, je globální společností v oblasti lékařských technologií. Je lídrem ve vývoji nových produktů a forem vzdělávání v oboru sportovní medicíny, ortopedie a traumatologie. Jako průkopník v oblasti artroskopie vyvinula více než 13000 inovativních produktů zaměřených na minimálně invazivní ortopedické výkony.

Společnost Arthrex s.r.o. samostatně vstoupila na český a slovenský trh 1. ledna 2019 a od té doby se stala jednou z vedoucích na trhu. Díky neustálé inovaci dodávají výrobky nejvyšší kvality pro obory sportovní medicíny, artroskopie a traumatologie.

Moje rehabilitace s.r.o.
Moje rehabilitace

GOLF CLUB OSTRAVA
Golf club Ostrava

GOLF CLUB OSTRAVA byl založen v roce 2001 s cílem přiblížit nejrozšířenější hru na světě všem, kdo o ni projeví zájem (dětem, studentům, lidem s jasnými životními cíly, zdravotně hendikepovaným, starší generaci).